Lyderiaujanti platforma

Taisyklės

1. ĮVADAS

1.1. Manorezervacijos.lt Bendrosios naudojimosi taisyklės nurodo, kokiomis sąlygomis galima naudotis manorezervacijos.lt svetaine. Manorezervacijos.lt rekomenduoja, prieš naudojantis šia svetaine, atidžiai perskaityti šias taisykles. Naudodamiesi manorezervacijos.lt Jūs pripažįstate, kad perskaitėte ir sutikote su šiomis sąlygomis. Manorezervacijos.lt pasilieka teisę keisti ar modifikuoti svetainės sąlygas bet kuriuo metu ir be iš ankstinio įspėjimo. Maloniai Jums siūlome reguliariai (nes gali jos su laiku kisti) skaityti šias taisykles, kad būtumėt tikri, jog jos Jums yra priimtinos. Jeigu nesutinkate su tokiomis sąlygomis, manorezervacijos.lt prašo Jus nedelsiant palikti šią svetainę.

2. UŽSAKYMO VYKDYMAS

2.1. Manorezervacijos.lt Jums suteikia galimybę užsiregistruoti laiką paslaugai, kurią siūlo mūsų partneriai. Nuo manorezervacijos.lt nepriklauso koks bus galutinis susitarimas su paslaugos teikėju. Manorezervacijos.lt neatsako už neteisingą užsakymo vykdymą, tai - paslaugų teikėjo atsakomybė. Manorezervacijos.lt nesuteikia jokių garantijų už paslaugų kokybę. Jeigu užsakymo kaina buvo sumokėta internetu per manorezervacijos.lt svetainę, manorezervacijos.lt priims atsakomybę už sandorį, jeigu bus pareikštas nepasitenkinimas per 3 darbo dienas.

3. UŽSAKYMO PATEIKIMAS IR VYKDYMAS

3.1. Naudodamiesi šioje svetainėje siūlomomis paslaugomis, Jūs garantuojate, kad: - teisėtai naudojatės šia svetaine ir jos siūlomomis paslaugomis; - Jums jau yra 18 m. arba turite savo tėvų ar globėjų sutikimą, jeigu esate jaunesni nei 18 m.
3.2. Jūs patys esate atsakingi už pateiktą informaciją, kuri yra būtina, tinkamam užsakymo atlikimui (tai apima Jūsų vardą, pavardę, elektronio pašto adresą ir telefono numerį).
3.3. Manorezervacijos.lt apdoros Jūsų užsakymą ir išsiųs Jums patvirtinimo laišką arbą SMS žinutę. Jei negavote jokio patvirtinančio pranešimo, vadinasi, mes negavome Jūsų užsakymo ir maloniai prašome su mumis susisiekti kaip įmanoma greičiau.
3.4. Jeigu Jūsų internetinis mokėjimas nebuvo patvirtintas, Jus nukreips atgal į ankstesnį manorezervacijos.lt svetainės puslapį. Tokiu atveju, manorezervacijos.lt užsakymą laiko neįvykusiu.
3.5. Jeigu esate apmokėję už paslaugą/as išankstiniu būdu ir nebegalite atvykti, prašome prieš tai išsiaiškinti, kokiu būdu bus grąžinami ir ar apskritai bus grąžinami pinigai.
4. KAINA IR MOKĖJIMAS

4.1. Kainas nustato patys paslaugų teikėjai.
4.2. Kainos pateikiamos su PVM.
4.3. Manorezervacijos.lt puslapyje yra siūloma daug paslaugų (pvz., plaukų dažymas, šuniukų kirpimas, gydymas ir pan.), kurių kainos nėra visiškai tikslios dėl išorinių aplinkybių (pvz., plaukų ilgis, šuniuko dydis, gydymo poreikis ir pan.), todėl už kainų tikslumą yra atsakingi paslaugos teikėjai, o ne manorezervacijos.lt.
4.4. Visi mokėjimai už paslaugas turi būti atlikti pagal mokėjimo sąlygas ir terminus. Mokėjimo sąlygas ir terminus nustato paslaugų teikėjai. Jeigu mokate per manorezervacijos.lt svetainę, manorezervacijos.lt pasilieka teisę savo nuožiūra atšaukti bet kokį pavedimą, naudojant kreditinę kortelę, kuri kelia abejonių.
4.5. Jeigu Jūs turite nuolaidų kortelę/kodą ar dovanų kuponą juos galima panaudoti tik kartą, įvedus atitinkamą kodą į tam skirtą laukelį. Pastba: ne visi paslaugos teikėjai tikrina kodus realiuoju laiku, kiti paslaugos tiekejai ar kodas galioja pranes atskyru pranesimu.
4.6.Jeigu apmokėjote už paslaugą internetu per manorezervacijos.lt, o Jūsų užsakymą paslaugos teikėjas atšaukė, manorezervacijos.lt privalo grąžinti Jums pinigus per 5 darbo dienas į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios atsiskaitėte už paslaugas.
4.7. Kartais tvarkant ir vykdant mokėjimus internetu, gali atsirasti netikėtų vėlavimų. Jeigu tai priklausys nuo manorezervacijos.lt, bus įdėtos visos pastangos, kad vėlavimai būtų kuo greičiau pašalinti.

5. ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS

5.1. Jūs sutinkate, kad manorezervacijos.lt nėra ir nebus atsakingas už svetainės ir / arba paslaugų teikimo sutrikimus ir dėl to patirtus nuostolius.
5.2. Manorezervacijos.lt (įskaitant visus įmonės darbuotojus, akcininkus ir pan.) neprisiima jokios atsakomybės ir/ arba atskaitomybės (kiek leidžia įstatymai) už bet kokius nuostolius (tiesioginius ir netiesioginius, įskaitant ir sugaištą laiką, prastą vadybą, netikslingą informacijos pateikimą ir pan.) atsiradusius dėl: manorezervacijos.lt teikiamų paslaugų; manorezervacijos.lt svetainėje esančio turinio neatitikimų, informacijos netikslumo ar klaidingumo ir iš to kilusių neigiamų pasekmių; manorezervacijos.lt svetainėje siūlomų paslaugų teikėjų informacijos netikslumo.
5.3. Manorezervacijos.lt deda visas pastangas, kad užtikrintų visos svetainės informacijos teisingumą, išsamumą, aiškumą. Tačiau paslaugos teikėjai yra patys atsakingi už pateiktą informaciją (jų tikslumą) apie savo teikiamas paslaugas (paslaugų aprašymus, pavadinimus, kainas ir pan.). Jeigu abejojate dėl kurios nors pateiktos informacijos tikslumo, siūlome, prieš pateikiant užasakymą, susisiekti tiesiogiai su paslaugos teikėjais arba su manorezervacijos.lt.
5.4. Jūs esate visiškai atsakingas už savo slaptažodžio, kuriuo naudojatės jungdamiesi prie manorezervacijos.lt,. saugumą. Manorerzervacijos.lt neatsako už neteisėtus veiksmus, padarytus Jūsu vardu ir/ arba slaptažodžiu.
5.5. Jūs sutinkate, kad manorezervacijos.lt neatsako už: paslaugų kokybę; sugaištą laiką; Jūsų lūkesčių nepateisinimą; papildomus trukdžius; sukeltas Jums neigiamas pasekmes; nuostolius, kuriuos galbūt patyrėte, naudodamiesi manorezervacijos.lt svetaine ir/arba jos siūlomomis paslaugomis.
5.6. Jūs sutinkate, jog manorezervacijos.lt nebus atsakingas už bet kokiu būdu pasiekusį svetainės turinį, naudojantis svetaine ir/ arba paslaugomis, įskaitant, tačiau neapsiribojant, bet kokias klaidas ar nesutapimus tokiame turinyje, nuostolius ar žalą, kuriuos sukėlė atitinkamas turinys ar tokio turinio paskelbimas, gavimas, siuntimas ar kitoks perdavimas naudojantis paslaugomis.
5.7. Jūs sutinkate, kad manorezervacijos.lt niekada ir dėl jokių priežasčių nebus atsakingos už visus ir bet kuriuos savo veiksmus/ neveiksmus, susijusius su naudojimusi svetaine ir/ arba paslaugomis ir šių taisyklių laikymusi.
5.8. Jūs prisiimate visą atsakomybę, dėl bet kokio pobūdžio žalos ar nuostolių atlyginimo, kurie gali atsirasti bet kokiu būdu, naudojantis svetaine ar paslaugomis.
5.9. Jei naudojantis manorezervacijos.lt svetaine patyrėte nuostolių (duomenų, įrangos, programoninės įrangos ir pan.), Jūs patys esate už tai atsakingi ir pasidengiate visas patirtas išlaidas.
5.10. Jūs įsipareigojate užtikrinti, kad manorezervacijos.lt svetainei niekada nekiltų jokia teisinė atsakomybė, pareiga apmokėti, atlyginti ar kitaip kompensuoti bet kokius nuostolius, žalą ar kitokias išlaidas, atsiradusias dėl Jūsų veiksmų, kurie pažeidžia šias taisykles ir/ arba kitus Lietuvos Respublikos teises aktus, Jums naudojantis svetaine ir/ arba paslaugomis.

6. SKUNDAI

6.1. Jūs galite pateikti skundus dėl paslaugų suteikimo ne vėliau kaip per 48 valandas po paslaugos gavimo. Skundai gali būti pateikiami paspaudus mygtuką "Rašyti atsiliepimą" ir užpildžius reikiamus laukelius, kai tik bus gautas skundas/atsiliepimas, manorezervacijos.lt darbuotojas kuo skubiau susisieks su Jumis. Be to, galite susisiekti paskambinę klientų aptarnavimo specialistui arba parašę elektroniniu paštu.
6.2. Jeigu Jūs esate nepatenkinti paslauga (ar patyrėte 5 str. nurodytus nepatogumus), jei tik įmanoma, manorezervacijos.lt bandys padėti rasti Jums tinkamą sprendimą. Manorezervacijos.lt gali nuspręsti (tačiau neprisiimdamas jokios atsakomybės) grąžinti pinigus už gautą paslaugą.
6.3. Jeigu turite skundų dėl paslaugos suteikimo, ar prašote už tai kompensacijos, turite kreitpis tiesiogiai į paslaugos teikėją.

7. ITELEKTUALINĖ NUOSAVYBĖ

7.1. Jūs galite siųstis / spausdinti manorezervacijos.lt duomenis tik asmeniniam vartojimui, nekomerciniam naudojimui.
7.2. Visos teisės į svetainę ir joje esančią informaciją, įskaitant autorių ir kitas intelektinės nuosavybės teises (įskaitant, bet neapsiribojant, teises į prekių ženklus, įmonių vardus, duomenų bazes, dizaino ir kt.) bei visą medžiagą, kurią teikia manorezervacijos.lt (įskaitant bet neapsiribojant, nuotraukomis, failais, duomenimis, tekstais, maketavimais, vaizdais ir kt.) yra saugomos. Manorezervacijos.lt ir visi duomenys, esantys šioje svetainėje ar pasiekiami per šią svetainę, yra saugomi pagal galiojančius Intelektinės nuosavybės įstatymus. Bet kokių manorezervacijos.lt duomenų panaudojimas, išskyrus kaip nurodyta 7.1. str., yra griežtai draudžiamas. Tokiais atvejais būtinas išankstinis raštiškas manorezervacijos.lt sutikimas.
7.3. Jūs neturite teisės keisti, modifikuoti, perduoti, platinti, kopijuoti svetainės turinio ir kitokios informacijos (įskaitant nuotraukas, tekstus, vaizdus, garso įrašus) be išankstinio raštiško manorezervacijos.lt sutikimo.

8. INTERNETINĖ PRIEIGA IR JOS NUTRAUKIMAS

8.1. Manorezervacijos.lt stengiasi, kad svetainė būtų prieinama visiems 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tačiau manorezervacijos.lt negarantuoja, kad svetainė veiks nepertraukiamai ar be klaidų. Manorezervacijos.lt negali garantuoti serverių nepertraukiamo darbo, virusų "nepuolimų", techninių gedimų ar kitų panašių nutikimų. Manorezervacijos.lt neprisiima jokios atsakomybės, susijusios su nurodytomis galimybėmis.
8.2. Kadangi informacijos perdavimas internetu nėra visišai saugus (nors manorezervacijos.lt imasi visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų Jūsų informaciją), manorezervacijos.lt negali garantuoti Jūsų duomenų saugumo svetainėje. Kiekvienas duomenų perdavimas yra Jūsų pačių rizika.
8.3. Manorezervacijos.lt pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo (savo nuožiūra) iš karto nutraukti arba sustabdyti galimybę naudotis svetaine ir jos teikiamomis paslaugomis, jei turi pagrindo manyti, kad į svetainę įkelta, platinta ar kitaip panaudota medžiaga pažeidžia šio tinklalapio taisykles.

9. TEISĖS Į TURINĮ

9.1. Jūs esate atsakingi už manorezervacijos.lt svetainėje talpinamą turinį. Taip pat esate atsakingi ir už asmenis, kurie naudojasi manorezervacijos.lt Jūsų internetu.
9.2. Visa informacija, kuri nėra laikoma asmenine informacija, kuriai taikoma manorezervacijos.lt privatumo politika (spauskite čia norėdami peržiūrėti Privatumo politiką), visa medžiaga, kurią perduodate ar skelbiate svetainėje, laikoma nekonfidencialia ir nuosavybės teisių nesaugoma informacija. Manorezervacijos.lt neturi jokių įsipareigojimų, susijusių su šia medžiaga. Manorezervacijos.lt gali laisvai, bet kokiais tikslais kopijuoti, atskleisti, platinti, įterpti ir kitaip naudoti tokią medžiagą ir duomenis, vaizdus, garsus, tekstą ir kitą svetainėje pateikiamą turinį.
9.3. Jums draudžiama svetainėje (ar už jos ribų) komentuoti, palikti atsiliepimus, skelbti, perduoti bet kokį turinį:
- kuriuo grasinama, šmeižiama, kuris yra nešvankus, netinkamas, skatinantis priešiškumą, įžeidžiantis, pornografinis, užgaulus, kurstantis rasinę neapykantą, diskriminuojantis ir/ arba kurstantis diskriminaciją, grasinantis, skandalingas, nepadorus, pažeidžia konfidencialumą ir privatumą, kuris gali erzinti ar sukelti nepatogumų;
- kuriam neturite visų reikiamų licencijų ir/ arba patvirtinimų;
- kuris gali pažeisti asmenų intelektinės nuosavybės teises;
- kuris prilyginamas arba kuriuo skatinamas elgesys, laikomas nusikalstama veika, užtraukia civilinę atsakomybę ar kitaip prieštarauja įstatymams ar pažeidžia kokios nors trečiosios šalies teises bet kurioje pasaulio valstybėje (pvz., pažeidžia asmens teisę į privatumą); - kuriuo sudaromas įspūdis, kad atsiliepimą, komentarą paliko manorezervacijos.lt;
- kuriuo bandoma apsimesti kitu asmeniu;
- kuris yra techniškai kenksmingas (įskaitant kompiuterių virusus, logines bombas, sugadintus duomenis ar kitą kenkėjišką programinę įrangą, kenksmingus duomenis ir kt.).
9.4. Draudžiami visi būdai, kuriais galima netinkamai naudotis svetaine, įskaitant įsilaužimą, bandymą pašalinti apsaugą, bet juo neapsiribojant.
9.5. Jeigu nesilaikysite kurių nors iš aukščiau išvardytų draužiamų veiksmų, manorezervacijos.lt pasilieka teisę bet kokias išlaidas, patirtas dėl aukšiau išvardytų draudžiamų veiksmų, perleisti pažeidėjui.
9.6. Manorezervacijos.lt visapusiškai bendradarbiaus su visomis kompetetingomis institucijomis arba vykdys visus teismo nutarimus, kuriais prašoma ar nurodoma manorezervacijos.lt atskleisti asmens, skelbusio pagal 9 str. draudžiamą medžiagą, tapatybę arba buvimo vietą.

10. NUORODOS Į KITAS SVETAINES

10.1. Nuorodos į paslaugų teikėjų svetaines yra teikiamos tik Jūsų patogumui. Jei naudojate šias nuorodas, Jūs paliektate manorezervacijos.lt svetainę. Manorezervacijos.lt neprižiūri ir nekontroliuoja paslaugos teikėjų tinklalapių, ir neatsako už jų turinį, jų prieinamumą.
10.2. Bet kuriuo metu Jūs galite susieti šią svetainę su savo svetaine, jei tai darysite sąžiningai ir teisėtai, jokiais būdais nekenkiant manorezervacijos.lt ( jos reputacijai ir pan.)
10.3. Jūs neturite teisės sukurti nuorodą į svetainę, kuri Jums nepriklauso ar neegzistuoja.
10.4. Svetainė, kurią Jūs norite susieti su manorezervacijos.lt, turi atitikti šios svetainės keliamas sąlygas ir standartus, sąžiningai laikytis nurodytų taisyklių ir nuostatų.
10.5. Manorezervacijos.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu ir dėl bet kurios priežasties atšaukti leidimą, išduotą svetainių susiejimui.

11. TAIKOMA TEISĖ

11.1. Manorezervacijos.lt nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

12. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

12.1. Manorezervacijos.lt įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą ir saugumą. Visi Jūsų asmeniniai duomenys, kuriuos mes renkame, bus tvarkomi laikantis Privatumo politkos(spauskite čia norėdami peržiūrėti Privatumo politiką).
12.2. Jeigu kuri nors svetainės nuostata prieštarauja įstatymams arba dėl kokios nors priežasties tampa dalinai arba visai negaliojančia, neteisėta ar neįgyvendinama, tokia nuostata bus panaikinta iš svetainės taisyklių sąrašo. Tai neturi įtakos likusioms svetainės nuostatoms, kurios toliau galios, kiek tai leis įstatymai.
12.3. Šalys susitaria, kad šios nuostatos turi viršenybę visų svetainėje prieinamų paaiškinimų ir paslaugų aprašymų atžvilgiu, o taip pat dėl to, kad visi ginčai tarp šalių bus sprendžiami remiantis šiomis nuostatomis ir jų tekstu.
12.4. Visi kilę nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų keliu. Šalims neišsprendus ginčo derybų būdu per 30 dienų nuo tos dienos, kai viena iš šalių įteikė kitai šaliai prašymą išspręsti ginčą, toks ginčas galutinai sprendžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka teismuose.
12.5. Iškilus ginčytiniems klausimams, siūlome visą informaciją siųsti raštu, nes jeigu reikėtų šį ginčą spręsti kompetetingose institucijose, tokiu būdu šis ginčas bus paprasčiau išaiškintas. Naudodamiesi manorezervacijos.lt, Jūs sutinkate, kad bendrausime daugiausiai elektroniniu būdu.